TIS AKILLI EV SİSTEMLERİ


TIS AKILLI EV SİSTEMLERİ

TİS Akıllı Ev Misyon ve Vizyonu bir cümlede: "En son teknolojiyi stil ve şıklıkla birleştirerek herkese en iyi akıllı ev fiyatları deneyimini sunmak."

Fikirler, stil ve sadelik, TİS Teknolojisini tanımlayan şeylerdir. Sizin için en önemli olanı ve günümüz tüketicilerinin değişen ihtiyaçlarını nasıl karşılayabileceğimizi anlıyoruz. Bu nedenle, eviniz için otomasyona yatırım yapıyorsanız, güveninizi TİS Teknolojisine yatırın. Dünyada şu anda 'akıllı' ve 'stili' tanımlamaya çalışan birçok şirket var, ancak çok azı gerçekten bunu sağlama deneyimine sahip. TİS Teknoloji, gerçek bir akıllı evin ne olduğunu tanımlayacak bilgi ve araçlara sahiptir.

Aydınlatma, klima, perde, güvenlik ve müziğinizi nasıl kontrol ediyorsunuz? Hepsi, odanızdaki bir paneli kullanarak, ışıkları ve sıcaklığı kontrol etmek, bir albüm, bir sanatçı veya çalma listenizdeki bir şarkıyı seçmek ve herhangi bir tuş takımı veya uzaktan kumandadaki oynat düğmesine basarak yapabilirsiniz. Daha önce hiç olmadığı gibi, ev kontrol sisteminizin keyfini çıkarın.

Yenilikçi otomatik sistemlerimizle, enerji tüketiminiz de %60'a kadar tasarruf edin. TİS, tarzınızı tanımlamanıza ve hayatınızı yaşama şeklinizi değiştirmeye ve evinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

TİS ev otomasyon ürünlerin sayesinde en iyi akıllı ev fiyatları ve çözümlerini sunuyoruz.