IP/BULUT/ANALOG TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ


IP/BULUT/ANALOG TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ

IP /BULUT Akıllı tümleşik haberleşme çözümleri, ölçeklenebilir büyüme planı ve kusursuz yönetim arayüzü ile orta ölçekli işletmeler için ideal çözümler sunar. Mevcut ofisinizdeki kullanıcıları hızlıca ve kolayca eklemenizi mümkün kılan bu sistemler, uzak ofislerinizi ve şubelerinizi merkez ofisinize bağlanmasına olanak sağlar. IP Office yazılımı, Sesli mesajlaşma ve tümleşik aberleşme yazılımlarının çalıştığı Linux tabanlı server, bu sistemlerinkalbidir. Bütün lokasyonları tek bir web ara yüzünden yönetebileceğiniz Merkezi yönetim ve lisanslama Server yönetimini kolaylaştırmaktadır.
IP/BULUT sistemler 150 Bölge ve 20.000 kullanıcıyı desteklemektedir.
VMware vSphere 4.x veya 5.x desteği ile birlikte IP Serverlar artık özelleştirilmiş bir sanal makine üzerinde çalışabilmektedir.

 IP /BULUT Telefon Santrali Ses, veri ve görüntüyü tek bir iletişim altyapısında birleştiren IP telefon santralları ve iletişim çözümleri her ölçekteki işletmeye klasik haberleşme yöntemlerinin yanında, VoIP, fax-over-IP, ses kayıt, konferans, görüntülü görüşme, sesli mesajların e-mail ile iletilmesi, durum bilgisi izleyebilme, anlık mesajlaşma, uzak abone ve uzak ofis iletişimi gibi gelişkin iletişim çözümleri sunuyor.