Hizmetlerimiz


TIS AKILLI EV SİSTEMLERİ

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan eksiksiz Ev Otomasyonu ürünleri sunuyoruz. 120'den fazla kablolu ve kablosuz ev otomasyon ürünüyle, zarif ve uygun fiyatlı yenilikçi çözümler sunuyoruz. Tüm ev otomasyon ihtiyaçları için, tüm yaşam tarzlarına ve bina gereksinimlerine uyacak şekilde, en son akıllı ev teknolojileri ile çözümler sunuyoruz. Ürünlerimize olan talebin artmasıyla dünya çapında işler yapıyoruz.

Daha Fazla Bilgi

IP/ANALOG HD KAMERA SİSTEMLERİ

Bina ve tesislerin güvenlik amacıyla izlenmesi ve kayıt altına alınması için kullanılan IP Kapalı Devre Tv Sistemleri sistemleri, güvenliğin yanı sıra satış amaçlı süreçlerin kontrolü ve iş geliştirme gibi alanlarda da kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan temel güvenlik çözümlerinden biridir.

Daha Fazla Bilgi

PARADOX HIRSIZ İHBAR ALARM SİSTEMLERİ

Konut ve şirketlerde beklenmeyen tehditlere karşı; hırsızlık, su baskını, doğal gaz kaçağı vb. durumlar için kullanılan hırsız alarm sistemleri yaşam ve çalışma alanlarındaki can ve mal güvenliğinin maksimum düzeyde korunmasını sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi

GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ

Güvenlik ve puantajlama alanında önemli bir uygulama haline gelen kartlı geçiş sistemleri iş verimliliği ve düzenin oluşturulmasına ilişkin hizmet özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

İP TABANLI İNTERKOM SİSTEMLERİ

Yenilikçi IP Teknolojisi IP teknolojisi temelli Akuvox görüntülü interkom sistemleri ile evinizde dijital çağı yakalayın. Geleneksel analog diyafon sistemlerinin aksine IP teknolojisi ile ev içi panel, cep telefonu veya tabletiniz ile nerede olursanız olun görüntülü görüşme sisteminize erişebilirsiniz. Üstelik projenizdeki daire sayısı kaç olursa olsun hiç bir sorun yaşamadan yüksek ses ve görüntü kalitesi ile iletişim kurarsınız. IP tabanlı telefon santralleri ve çevre güvenlik kameraları ile entegre edip bütünleşik iletişim çözümü elde edersiniz.

Daha Fazla Bilgi

YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Büyük ve orta ölçekli projeler ile akıllı binalarda sıklıkla kullanılan akıllı adresli yangın algılama ve alarm sistemleri, yangının nerede çıktığını noktasal olarak bildirebilmektedir. Optik duman dedektörleri, ışın tipi duman dedektörleri, sıcaklık ve multisensör dedektörler yangını hızlı ve etkin bir şekilde algılayabilmektedir. Adresli doğalgaz ve LPG dedektörleri mahalde meydana gelen gaz kaçağını algılayarak olası bir tehlikenin önüne geçebilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

BARİYER HIZLI YOL KESİCİ SİSTEMLER

Bina, site, kampüs vb. alanların giriş/çıkışlarının; kartlı geçiş, RFID, UHF vb. kontrol ve yönetim sistemleriyle giriş yetkileri olan araçların beklemeden hızlı geçiş olanağı sunması geçişlerinin sağlanması amacıyla; otopark bariyerleri, elektromekanik veya hidrolik yol kesiciler ve mantar bariyerleri ile entegre kullanılmaktadır. Bu sayede ters yön girişleri, yaya yolları gibi sokak ve alanlar güvenli hale getirilebilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ACİL ANONS VE SESLENDİRME SİSTEMLERİ

Acil Anons Sistemleri, işyerlerinden çok katlı bina, alışveriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır.

Daha Fazla Bilgi

ACİL ÇIKIŞ YANGIN KAÇIŞ AYDINLATMA YÖNLENDİRME

Acil aydınlatma sistemi; normal aydınlatma sisteminin yangın, deprem, terör, sabotaj gibi nedenlerle devre dışı kalması sonucu derhal devreye girerek insanların güvenli bir şekilde tahliye edilmesini sağlayan ikincil bir aydınlatma türüdür.

Daha Fazla Bilgi

ELEKTRONİK ÜRÜN GÖZETLEME [ EAS ]

Mağazadaki ürünlerin güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan; ürün gözetleme/ürün güvenlik/ürün koruma sistemleri dünyada EAS (Electronic Article Surveillance) olarak bilinmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ARAÇ PLAKA TANIMA, RFID, HGS OGS ARAÇ GÖRÜNTÜLEME

Otopark girişlerinde ve Karayolları uzerinde seyreden araçları plakaları vasıtasıyla tanımlamaya yarayan görüntü işleme teknolojisidir. Otopark araç kontrolü, çalıntı araç tespiti, sınır araç kontrolü gibi birçok değişik amaçla kullanılabilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

IP/BULUT/ANALOG TELEFON SANTRAL SİSTEMLERİ

İşletmeler IP Santral,Bulut sistemlerinin, katma değerli uygulamaları sayesinde değişen ve gelişen ihtiyaçlarını en etkin biçimde karşılıyor.

Daha Fazla Bilgi